Organisatie en statistieken

AGU Egmond-Pier-Egmond wordt georganiseerd door Le Champion, met ruim 20.000 leden één van de grootste sportverenigingen van Nederland. Le Champion organiseert jaarlijks zo’n 60 unieke hardloop-, fiets en wandelevenementen waarbij in totaal 250.000 deelnemers in actie komen. 

Statistieken

Winnaars individueel AGU Egmond-Pier-Egmond

Jaar Heren Dames
2018 Jasper Ockeloen Nina Kessler
2017 Jordy Buskermolen Pauliena Rooijakkers
2016 Timothy Dupont Roxane Knetemann
2015 Richard Jansen Pauliena Rooijakkers
2014 Sebastian Langeveld Marianne Vos
2013 Rob van der Niet Marianne Vos
2012 Rob van der Niet Lucinda Brand
2011 Ramses Bekkenk Alieke Hoogeboom-Griffioen
2010 Afgelast Afgelast
2009 Sebastian Langeveld Gabrielle Rovers
2008 Sander Lormans Gabrielle Rovers
2007 Andy Capelle (Bel) Ariëlle van Meurs
2006 Erik Dekker Adrie Visser
2005 Afgelast Afgelast
2004 Thijs Al Suzanne de Goede
2003 Andy Capelle (Bel) Suzanne de Goede
2002 Jan Weevers Leontien van Moorsel
2001 Jan Weevers Leontien van Moorsel
2000 Roger Smeets Lenie Dijkstra
1999 Gert Jan Theunisse Jacqueline van Vliet
1998 Jan Weevers Katinka Wiltenburg

Winnaars businessrace AGU Egmond-Pier-Egmond

Jaar Team Plaats
2018 Theo Schilder Tweewielers Alkmaar
2017 De Flexwinkel B.V. Enkhuizen
2016 Theo Schilder Tweewielers Alkmaar
2015 Theo Schilder Tweewielers Alkmaar
2014 Onyva Groote Keeten
2013 MTB de Zeeleeuw/Imming Bikes Heiloo
2012 Theo Schilder Tweewielers Alkmaar
2011 De Zeeuwleeuw/Imming Bikes Heiloo
2010 Afgelast Afgelast
2009 De Zeeuwleeuw/Imming Bikes Heiloo
2008 Deining Eten en Drinken Castricum aan Zee
2007 Deining Eten en Drinken Castricum aan Zee
2006 Zeebad Castricum
2005 Afgelast Afgelast
2004 De Haan Assurantiën Heerhugowaard
2003 Bouwbedrijf Wever BV Waarland
2002 Bike Sportive Haarlem
2001 Bike Sportive Haarlem
2000 Hans Leek Metselbedrijf BV  
1999 Hans Leek Metselbedrijf BV  


Combiklassement

Jaar Mannen EPE EHM Totaal Vrouwen EPE EHM Totaal
2018                
2017 Seppe Odeyn  1:08:24 1:14:13 2:22:37 Alieke Hoogenboom  1:14:45 1:30:14 2:44:59
2016 Pim Molenaar 0:59:43 1:17:34 2:17:17 Alieke Hoogenboom 1:05:17 1:32:51 2:38:08
2015 Yennick Wolthuizen 1:25:17 1:16:10 2:41:27 Alieke Hoogenboom 1:37:27 1:32:10 3:09:37
2014 Georg Potrebitsch 1:33:49 1:13:12 2:47:01 Alieke Hoogenboom 1:29:40 1:32:05 3:01:45
2013 Pim Molenaar 1:13:12 1:09:27 2:22:39 Alieke Hoogenboom 1:14:15 1:33:06 2:47:21
2012 Pim Molenaar 1:16:53 1:12:42 2:29:35 Monique Arkenbout-Andries 1:20:59 1:25:12 2:46:11
2011 Evert Scheltinga 1:28:56 1:14:07 2:43:03 Alieke Hoogenboom 1:27:41 1:29:50 2:57:31
2010 Afgelast              
2009 Michel Pannekeet 1:05:18 1:21:26 2:26:44 Ingrid van Lubek 1:11:22 1:28:31 2:40:00
2008 Wouter Wierenga 1:24:02 1:17:54 2:41:56 Ingrid van Lubek 1:23:47 1:24:54 2:48:41
2007 Ramses Bekkenk 1:11:49 1:13:59 2:25:48 Ingrid van Lubek 1:24:00 1:26:53 2:50:53
2006 Roger Smeets 1:13:49 1:06:56 2:20:45 Ingrid van Lubek 1:24:04 1:27:12 2:51:16
2005 Afgelast              
2004 Rob Barel  1:13:26 1:16:12 2:29:38 Ingrid van Lubek 1:26:01 1:29:25 2:55:26
1998 Rob Barel              

Winnaars Jeugdwedstrijd AGU Egmond-Pier-Egmond

Jaar Categorie Naam
2018 jongens 11-12 jaar Collin Westbroek
  meisjes 11-12 jaar Silje Bader
  jongens 13-15 jaar Max Morsch
  meisjes 13-15 jaar Eva Langeveld
2017 jongens 11-12 jaar Raphael Mouton
  meisjes 11-12 jaar Britt Davidson
  jongens 13-15 jaar Arno van Krimpen
  meisjes 13-15 jaar Maud Rijnbeek
2016 jongens 11-12 jaar Raphael Mouton
  meisjes 11-12 jaar Britt Davidson
  jongens 13-15 jaar Scott Baijs
  meisjes 13-15 jaar Maud Rijnbeek
2014 jongens 8-10 jaar Marijn Schaper
  jongens 11-13 jaar Yanne Dorenbos
  meisjes 11-13 jaar Rosan Koper
  jongens 14-15 jaar Ron Wijker

Deelnemersaantallen

Jaar Aantal
2018 3.338
2017 3.700
2016 4.000
2015 4.056
2014 4.023
2013 3.941
2012 3.675
2011 3.777
2010 Afgelast
2009 3000
2008 2800
2007 2700
2006 2300
2005 Afgelast
2004 2100
2003 2000
2002 1800
2001 1600
2000 1400
1999 1100
1998 1000